Strona główna

Cennik i kursy

Instruktorzy

Galeria

Prawo

Kontakt

+48 602 887 447

E-kursy prawo jazdy

Co oznacza pojęcie e-learning? Termin e-learning oznacza nic innego, jak nauka online na odległość, przy wykorzystaniu komputerów oraz Internetu. W dobie XXI wieku taka metoda nauczania zdobywa coraz więcej popularności. I nic w tym dziwnego, gdyż pozwala ona na dostosowanie nauki do naszego codziennego życia oraz dyspozycyjności.

E-kursy prawa jazdy. E-learning cieszy się coraz większą popularnością wśród osób biorących udział w kursach na prawo jazdy. Warto jednak zaznaczyć, że nie wszystkie Ośrodki Szkolenia Kierowców mogą taki sposób nauczania wykorzystywać. Uprawnienia do m.in. korzystania z tej metody mają tylko tzw. Super OSK, czyli Ośrodki, które posiadają akredytację kuratora oświaty oraz spełniają dodatkowe wymagania, określone przez nową ustawę o kierujących pojazdami. OSK Poldek znajduje się w gronie wyróżnionych w ten sposób Ośrodków i oferuje swoim Klientom możliwość przygotowania się do prawa jazdy online.

Korzyści, korzyści, korzyści! E-learning jest w stanie przede wszystkim zapewnić kursantowi naukę i przyswajanie wiedzy we własnym tempie. Do wzięcia udziału w takim kursie potrzebny jest komputer, tablet lub nawet Smartfon oraz dostęp do Internetu. W ten sposób uczestnicy nie muszą się dostosowywać do ustalonego z góry harmonogramu wykładów, a kurs może być realizowany w dowolnym miejscu – czy to w zaciszu domowym, czy też w czasie podróży np. pociągiem. Kursy online są również interesujące oraz ciekawe, pełne interaktywnych ćwiczeń, zdjęć czy też filmów instruktażowych. Do korzyści tej metody nauczania zaliczyć można również oszczędność zarówno czasu, jak i innowacyjny sposób zastąpienia obowiązkowych wykładów teoretycznych.

Jak wygląda e-kurs na prawo jazdy? Wybór metody e-learning następuje podczas zapisywania się na kurs prawa jazdy. Istotną informacją jest to, że przy tej metodzie kandydat musi posiadać PKK, czyli Profil Kandydata na Kierowcę. Po wypełnieniu odpowiednich pism oraz deklaracji uczestnictwa, kursanci otrzymują specjalnie przygotowane indywidualne loginy i hasła. Dane te będą służyły do logowania na profesjonalnej platformie e-learningowej. Program szkolenia, tak samo jak w przypadku tradycyjnego kursu, podzielony jest na moduły, które kończone są testem sprawdzającym poziom zdobytej wiedzy. Przez cały czas kursanci znajdują się pod opieką wysoko wykwalifikowanych instruktorów, którzy sprawdzają zarówno poziom zaawansowania szkolenia oraz odpowiadają drogą mailową na wszystkie dodatkowe pytania.

E-learning to jest to! Jeżeli dochodzisz do wniosku, że chciałbyś zaoszczędzić czas, nie możesz uczestniczyć w wykładach to e-learningowa metoda nauki będzie dla Ciebie idealna! Zapisz się już dziś na kurs prawa jazdy dowolnej kategorii. Jeśli masz jakieś pytania jesteśmy aby wyjaśnić wszelkie niejasności.